לפגישת ייעוץ חינם

להזמנות ויצירת קשר: 077-4567-077 | 050-6666-879
אז איך הכל התחיל ?
לאחר 12 שנים ביחד, החליט אושר יעקובי שהגיע היום הגדול להציע לליהיא בת זוגתו נישואין. לאור כל  ההפקות  הרבות שהפיק לזוגות מאושרים, קשה היה להעלות את הרף, הרי ראה ועשה כמעט הכול ולכן חיפש ריגוש מסוג אחר. במפתיע ובתזמון מושלם קיבל יעקובי אי-מייל מאתר "מתחתנים" ובו היה כתוב: " דרוש זוג שמעוניין להתחתן בפריים טיים בערוץ 2 בתוכנית ריאליטי "
מתוך אודישנים של כמאות זוגות נמצאו בני הזוג מתאימים במיוחד לאחר הסבר ופרזנטציית בני הזוג כיצד תתנהל החופה, רף האירוע ורעיון ההפקה הכולל שיעקובי תכנן.
מהר מאד הבין הזוג שבהסכמתם לשיתוף הפעולה עם תוכנית הריאליטי בערוץ 2, עליהם להתמודד עם שני אילוצים מאוד נוקשים: 1) כמות המוזמנים הכולל לא תעלה על 60 איש 2) כל ההכנות של  בני הזוג יתקיימו בשלושה ימים בלבד לפני יום החתונה בתוכנית רבע הגמר של..."המטבח".
יעקובי לקח את האתגר ורצה להוכיח כי כשחמושים בידע ובניסיון המתאימים, ניתן להפיק חתונה מושלמת גם תוך שלושה ימים.
לאחר חתונת החלומות שהייתה הפקת חייו ושודרה בפריים טיים בערוץ 2 (עם רייטינג של 34%), החליט יעקובי לא לאכזב את שאר חבריו ומכריו והזוג הנשוי ערך "חתונה שניה" ל 800 מוזמנים שבמקום חופה נגלו להפתעתם מסכי ענק ובהם הוקרנה החופה האמיתית כקליפ מרגש  של 4 דקות לצלילי שיר שבועתם של בני הזוג אחד לשנייה בלחן מקורי של אושר יעקובי .
מיותר לציין כי האירוע נמשך עד אור הבוקר,  מלווה בהפקת רעיונות מיוחדים ובסגנונו הייחודי של אושר יעקובי.

וכן, מה שניתן לומר הוא, שאין סוף לחדשנות, לרעיונות , ולהפקות העולות על כל דמיון.
באירוע הבא –שלך- נאותגר מחדש ונציב סטנדרט חדש לזוגות הבאים אחריך !

                                                                                                               מזל טוב.
                                                                                                              JACOBY